Ostaloregionalna liga

Pružile dobar otpor: očigledna razlika u kvaliteti bio je glavni ‘krivac’ pobjede višestrukih prvakinja Slovenije

Piše Darko Rapić
28. listopada 2019. - 17:29

Odbojkašice OK Kaštela poražene su u trećem kolu MEVZA lige. Rezultatom 3:0 bolje su bile aktualne prvakinje Slovenije Nova KBM Branik iz Maribora. Očigledna razlika u kvaliteti bio je glavni ‘krivac’ uvjerljive pobjede višestrukih prvakinja Slovenije. Kaštelanske odbojkašice teško su pratile ritam domaćih igračica, što se osjetilo u prvom i drugom setu. U trećem setu ‘malene’ su pokazale da se uz koncentriranu igru ipak mogu nositi s jačima od sebe. Pri vodstvu 17:14 za domaćina krenula je odlična serija Kaštelanki koja im je donijela prednost 19:17. Međutim, bio je to samo privremeni ‘bljesak’

25. travanj 2024 21:02