OstaloSP plivanje: Čaviću zlato, Draganja osmi na 50 leptir

Duje Draganja: Nije ovo bio moj stil!

27. srpnja 2009. - 21:32

Bilo je to prvo, nadamo se ne i zadnje hrvatsko finale u Rimu. Duje Draganja bio je u šestoj stazi, u društvu osam najboljih na svijetu u disciplini 50 metara leptir.

Start finala bio je u 18.53, a koji trenutak prije kamerman talijanske televizije 'snimio' je na tribinama Foro Italica nogometnog idola Rima, Francesca Tottija, kapetana Rome.

To(tti), plus ulaza finalista podigao je sve na noge. Start. Niti pola minute poslije Srbin Milorad Čavić slavio je naslov svjetskog prvaka, a Duje Draganja je prvi krenuo prema mix zoni. Plivao je 23.10. te zauzeo osmo mjesto.

Plivao sam pod vodom. Ramena su mi bila pod vodom. Pogreška je bila što sam ušao u broj manji kostim. To me koštalo. Ramena mi nisu bila fleksibilna. I to je bilo to – onako na prvu, bez da je pričekao pitanja novinara će Sp...

20. travanj 2024 11:25