Ostalostanley cup

St. Louis izjednačio u finalnoj seriji, Boston na domaćem terenu pao u produžetku

30. svibnja 2019. - 12:15

St. Louis Blues su sinoć u drugoj utakici finala NHL-a izjednačili na 1-1 u seriji svladavši u produžetku domaće Boston Bruinse sa 3-2.

Pobjednički gol zabio je Carl Gunnarsson nakon 3:51 minute igre u produžetku i tako donio Bluesima pobjeu za izjednačenje.

Jordan Binnington obranio je 21 udarac upućen prema vratima St. Louisa, a Boston nije ni jednom pucao prema njegovom golu u produžetku.

U regularnom dijelu utakmice svi su golovi pali u prvoj trećini, poveo je Boston pogotkom Coylea nakon 4:44 minute igre. St. Louis odgovara pet minuta kasnije, a strijelac je Robert Bortuzzo. Međutim, Boston ni minutu kasnije vraća vodstvo pogotkom Joakima Nordstroma.

Izjednačenje Bluesima donio je Vladimir pet minuta prije kraja prve trećine.

Iduće dvije utakmice igraju se u St.Louisu.

19. travanj 2024 23:24