Domaći su prosvjedovali, ali suci nisu željeli promijeniti svoju očito pogrešnu odluku koja je odlučila utakmicu

16. svibnja 2019. - 12:02

Hokejaši San Jose Sharksa poveli su sa 2-1 u pobjedama protiv Saint Louis Bluesa u finalu doigravanja Zapadne konferencije NHL lige zahvaljujući kontroverznom 5-4 uspjehu u produžetku u trećoj utakmici igranoj u Saint Louisu.

Pobjednički pogodak za Sharkse postigao je branič Erik Karlsson na 5:23 minuta igre u produžetku, no pločicu je do njega rukom gurnuo Timo Meier. Domaći su prosvjedovali kod sudaca zbog tog nedopuštenog poteza no suci nisu željeli promijeniti svoju očito pogrešnu odluku koja je odlučila utakmicu.

Prava je šteta što je ova dramatična utakmica završila pogreškom sudaca. Tijekom 60 minuta Bluesi i Sharksi su ponudili pravi spektakl s osam golova i tri izmjene u vodstvu.

Nakon što su izdržali početni pritisak domaćih, gosti iz San Josea su u završnici ...

19. travanj 2024 04:37