Regionalna ragbijaška liga: Sinjani s trona skinuli Nadu

Piše Ante Ivelić
15. svibnja 2019. - 00:59
sinj_mladost20-300319

U dalmatinskom derbiju Regionalnog prvenstva na Starom placu sinjski ragbijaši su preokretom u nastavku svladali Nadu. Kada se činilo da će Splićani odnijeti pobjedu 13:10 (imali su na poluvremenu 10:0) dogodio se neočekivani rasplet u kojem je slavila selekcija Dalmacije sastavljena od igrača Sinja.

Naime, Periću je u napadu ispala lopta unutar sinjska 22 metra koju je Pavlović ispucao daleko u polje Nade. Tamo je hvata Plazibat, ali njegov pokušaj ispucavanja blokirao je uporni Vučković, brzonogom krilu gostujuće momčadi lopta se idealno odbija u for i za djelić sekunde je hvata ispred Rossa te postiže pobjedonosni zgoditak. Pavlović je zgoditak pretvorio u konačnih 17:13 za Sinjane.

Nada se oprostila od obrane naslova, a Sinjani su došli u priliku osvojiti još jedan tr...

20. travanj 2024 00:40