Uvjerljivo slavlje u Našicama: Omišani jednom nogom zakoračili u Ligu prvaka

Piše V.B.
8. svibnja 2019. - 21:22
universitas_olmissum20-191117

Malonogometaši Olmissuma jednom su nogom u Prvoj ligi! Nakon što su pred svojim navijačima s 2:1 svladali Futsal Pulu, samo dva dana kasnije u gostima su u Našicama istoimenog domaćina nadigrali 5:1!

Do kraja Lige za prvaka 2. HMNL Omišani još moraju u Pulu (18./19. svibnja) i onda u zadnjem kolu dočekuju Našice (21./22. svibnja), no već bi i prije tog susreta teoretski mogli osigurati ulazak u viši rang!

Na gostovanju u dvorani koju koristi i Rukometni klub Nexe momčad Duje Maretića sve je riješila već poslije 15 minuta kada je vodila 4:1 golovima Pavičića, Antonija i Josipa Juretića te Mišerde. Pavičić je u 37. minuti svojim drugim golom zapečatio pobjedu koja je ispala puno lakša nego što se očekivalo.

18. travanj 2024 19:02