Ostalouspinjača kobna squareu

Fešta u Vrgorcu: srušili ‘modre’ za treće mjesto, Makarani pobjedom u Krapini potvrdili ‘jedinicu’

Piše Mate Primorac, Jakov kovačević, Tonći Vlašić
26. ožujka 2019. - 12:21
mnk_novo_vrijeme_apfel_hmnk_vrgorac_09032019_23.JPG

Malonogometaši Vrgorca odigrali su jednu od boljih utakmica u drugom dijelu prvenstva i potpuno zasluženo pobijedili Futsal Dinamo, te se tako probili na treće mjesto. Derbi je ispunio sva očekivanja ljubitelja futsala, publika je zaista mogla uživati u prekrasnim akcijama, pogocima...

Utakmica je kao iz bajke po - čela za “nebesko-plave”, već u 1. minuti najbolji strijelac lige Duško Martinac dovodi Vrgorac u vodstvo. Akcija domaćina za drugi pogodak odrađena je na školski način, u tri poteza “modra” obrana je ispala, a Martinac je ponovno pogodio za 2:0. Već u 3. minuti zagrebački tandem Penava -Matošević je izigrao vrgoračku obranu u dva poteza, Matošević je sam izbio pred Odžu i smanjio na 2:1.

U redovima Dinama jedan igrač je gotovo cijelu utakmicu fantastičnim po...

20. travanj 2024 07:31