Ostaloiznad mreže

Grad odbojke na nogama: Kaštelani i Kaštelanke na korak do finala domaćeg prvenstva

Piše Darko Rapić
25. ožujka 2019. - 14:58
kastela_olimpik2-230319

Kaštelanski odbojkaški klubovi napravili su golem korak prema ulasku u finale doigravanja za naslov prvaka Hrvatske pobjedama u prvoj polufinalnoj utakmici

Pravi mali odbojkaški praznik odvio se u dvorani u Kaštel Starome. Njega su prvo otvorile odbojkašice Kaštela i Olimpika, koje su nakon sat i pol vremena igre vidjele ishod očekivano zahtjevne i zanimljive utakmice. ‘Malene’ su se još jednom pokazale kao one koje ‘prorade’ kad je najpotrebnije, pa su pobjedom od 3:1 stavili pritisak na Zagrepčanke u uzvratu.

U prvom setu OK Kaštela nijednom nije bila u ‘minusu’ te je zasluženo povela, dok je u drugom setu Olimpik par puta bježao i po nekoliko poena. Do izjednačenja nije došlo zbog upornosti ‘malenih’ koje su uspjele preokrenuti 24:21. Olimpik je zato u trećem setu osvojio set,...

25. travanj 2024 13:59