Drama u pet činova: Splićanke imale više mirnoće u završnici i izborile Superligu

Piše PSD
11. ožujka 2019. - 16:18
IMG-20190311-WA0006

Kakav dvoboj u dvorani na Ravnim njivama, baš kakav se mogao očekivati u dvoboju dviju ravnopravnih ekipa koje su u međusobnom dvoboju odlučivale o novom članu elirtnog odbojkaškog razreda – Superligi. Nakon pet setova, prave drame na parketu domaće su igračice Splita bile bolje, mirnije i u tom ruletu odnijele zasluženu pobjedu 3:2 (25:!4, 16:25, 25:17, 25:27, 15:11)

Prvi je set, mogli bismo reći, glatko otišao na stranu Splićanki, ali su se nakon drugog seta strane rezultatski izjednačile. Tako je nakon 1-1 u setovima Split izborio i treći set, te time bio na korak bliže prema Superligi. Zadranke su u četvrtom setu pokazale da se nisu predale te tako odnijele set na svoju stranu. Peti i najneizvjesniji set u konačnici je otišao na stranu Splićanki koje su se pridružile svojoj ...

19. travanj 2024 23:36