Branitelj naslova ispao u drugom krugu doigravanja: Saintsi do pobjede stigli preokrenuvši zaostatak nakon prve četvrtine

14. siječnja 2019. - 09:27

Igrači Philadelphia Eaglesa neće obraniti naslov NFL prvaka, oni su svoj put u ovogodišnjem doigravanju završili u New Orleansu u drugom krugu doigravanja američke profesionalne lige u američkom nogometu gdje su ih domaći Saintsi svladali sa 20-14.

Susret prvih nositelja Nacionalne konferencije Saintsa i branitelja naslova Eaglesa, koji su se ove sezone u posljednji trenutak "ugurali" u doigravanje, bio je najneizvjesniji dvoboj drugog kruga, a domaći su do pobjede stigli preokrenuvši zaostatak od 0-14 nakon prve četvrtine.

Eaglesi su sjajno krenuli u susret, presjekli prvo dodavanje domaćeg "quarterbacka" Drewa Breesa te s dva sjajna napada predvođeni Nickom Folesom stigli do velike prednosti. No, domaći su u drugoj četvrtini uzvratili i do odmora smanjili na 10-14, da bi se kl...

20. travanj 2024 15:09