OstaloNastavio dominaciju

Vidović 21. u Saalbachu, nova pobjeda Hirschera

20. prosinca 2018. - 16:15

Austrijanac Marcel Hirscher pobjednik je slaloma kojeg su skijaši u četvrtak vozili u Saalbachu za Svjetski kup, a hrvatski skijaš Matej Vidović je utrku završio na 21. mjestu.

Hirscher je do 30. pobjede i slalomu i 63. u karijeri došao s vremenom 1:54.98, drugo je mjesto zauzeo Švicarac Loic Meillard (1:55.36) sa zaostatkom od 38 stotinki, a treće  Norvežanin Henrik Kristoffersen čiji je zaostatak za pobjednikom iznosio 47 stotinki (1:55.45). Vidovićev zaostatak za Austrijancem iznosi 2,25 sekunde (1:57.23).  U sedam utrka ove sezone austrijski je skijaš slavio pet puta, a jednom je bio drugi.

U današnjem slalomu nastupila su još tri Hrvata ali nisu ostvarili plasman u drugu vožnju. Istok Rodeš je nakon prve vožnje bio 32., a Elias Kolega 38. Filip Zubčić nije za...

24. travanj 2024 11:45