Ostalogospođica savršena

Marija Malenica prvakinja Europe: na putu do trona svladala bivšu europsku prvakinju i osvajačicu Svjetskog kupa

Piše V.B.
27. studenog 2018. - 00:05
111mare

Jedanaest medalja osvojila je hrvatska reprezentacija na Europskom kickboxing prvenstvu u Mariboru, a najsjajniju među njima, zlatnu, donijela je Splićanka Marija Malenica! U finalu full contacta do 65 kilograma Malenica je s 2:1 pobijedila Ruskinju Margaritu Knjazevu. Prethodno je Marija pobijedila osvajačicu Svjetskog kupa Polu Rogala iz Poljske, a onda u ponajboljoj borbi života bivšu europsku prvakinju Cristinu Caruso iz Italije.

Malenica, koja je okrugli 30. rođendan proslavila u nedjelju, trenirala je u splitskom Pit Bullu dok se nije preselila u London, gdje danas živi i radi kao osobna trenerica i trenerica boksa.

U zadnje je vrijeme pažnju na sebe skrenula i aktivnostima izvan ringa, točnije sudjelovanjem u showu „Gospodin Savršeni" koji se prikazuje na RTL-u, a kao boksač...

19. travanj 2024 16:22