Ostalospektakl na ledu

Puštalo na sve strane: loša večer vratara, u devet utakmica palo 70 golova

9. studenog 2018. - 12:06
2018-11-09T053809Z_1816450933_11623822_RTRMADP_3_HOCKEY-NHL-CHI-CAR.JPG

Čak 70 golova palo je u sinoćnjih devet utakmica NHL lige, a u najefikasnijoj utakmici večeri Vancouver je na gostovanju pobijedio Boston sa 8-5.

Nakon mirne prve četvrtine koja je završila 1-1, u drugoj dionci gledatelji u TD Gardenu su vidjeli čak osam golova, a gosti su taj period igre dobili 5-3. Gosti su dobili i treću četvrtinu rezultatom 2-1 za ukupnih 8-5

- Nevjerojatna utakmica, pakovi su sami nalazili put do gola. Srećom, vratari imaju kratko pamćenje pa ćemo brzo zaboraviti ovu večer - kazao je Jaroslav Halak koji je započeo utakmicu na vratima Bostona.

Međutim, nakon što je primio pet golova iz 19 udaraca preselio je na klupu. Ali niti njegov momčadski kolega Tuuka Rask nije imao pravu večer, do kraja utakmice primio je tri gola.