Pikado: Krčmar i Deščak europski prvaci u parovima

27. lipnja 2009. - 15:09

Hrvatski reprezentativci Boris Krčmar i Vlado Deščak osvojili su danas titulu europskih prvaka u disciplini parova pobijedivši u finalu slovenski par Sebastijan Pečjak i Damijan Hajdarevič.

Krčmar je tako već sada stekao status apsolutno najuspješnijeg pojedinca na Svjetskom i Europskom prvenstvu, koje se od 20. do 27. lipnja igra u Zadru. Danas se još igra EP u pojedinačnoj konkurenciji na kojemu Krčmar ima priliku pridodati još jednu medalju svojoj ionako bogatoj kolekciji.

Naime, 30-godišnji Zagrepčanin je osvojio čak pet turnira, od kojih su četiri bila službena. Najvredniji je svakako naslov Svjetskog prvaka u pojedinačnoj konkurenciji, zatim titule europskog prvaka s reprezentacijom i u parovima, a prvog dana je osvojio posljednji EDU ranking sezone čime je potvrdio na...

25. travanj 2024 19:31