Splićanka s Pujanki juniorska viceprvakinja svijeta: Potpuno sam iscrpljena i jedva čekam doći kući

Piše R.R.
21. listopada 2018. - 15:30
Karla Prodan GP Zagreb 2018 slavlje

Svjetsko prvenstvo za juniore na Bahamima je završilo na odličan način za hrvatski judo. Karla Prodan (do 78 kg) osvojila je srebrnu medalju i u Hrvatsku se vraća kao viceprvakinja svijeta.

Nakon što je Tihea Topolovec zauzela 7. mjesto, Hrvatska se u glavnom gradu Bahama, Nassauu, upisala i na listu država koje su osvojile medalju zahvaljujući Splićanki Karli Prodan.

- Sretna sam zbog medalje, ali ostaje žal za finalom. Imala sam i ozljedu rebra, što mi je bio dodatni izazov. Dala sam sve od sebe, potpuno sam iscrpljena i jedva čekam stići kući i odmoriti se - s osmijehom na licu rekla je Karla Prodan, svjetska kadetska prvakinja iz 2015. godine.

Otvaranje je donijelo tremu, ali dva wazarija Prodan u drugom dijelu borbe donijele su pobjedu protiv Chen (TPE). Protiv Britanke L...

18. travanj 2024 13:58