Hrvatska uvjerljiva protiv 'zmajeva' na Kamberoviča polju: dobra uvertira pred domaće dvoboje protiv Cipra i Malte

Piše PSD
15. listopada 2018. - 18:25
Hrvatska_BiH

Hrvatska ragbi reprezentacija danas je u Zenici odigrala prvi susret nove sezone Europskog kupa nacija te nad susjedima iz Bosne i Hercegovine ostvarila visoku 11:40 pobjedu.

Naša reprezentacija povela je već u 4. minuti susreta polaganjem mladog Plazibata, a domaćini samo 30 sekundi kasnije zgoditkom iz kazne umanjuju rezultat na 3:5. Slijedi kazna za Hrvatsku te još jedna za BIH, nakon čega Sinjanin Dražan Budimir u svojoj debitantskoj utakmici postiže polaganje za prvo veće odvajanje Hrvatske na ovom susretu. Vodstvo naše reprezentacije dvije minute prije kraja prvog dijela još malo povećava Vlajčević te se uz uspješno pretvaranje Ayouba na poluvrijeme odlazi s 6:23.

U nastavku potpuna dominacija naših igrača, a uz pretvaranja Ayouba, polaganja još postižu kapetan Jurišić...

20. travanj 2024 07:11