Makarani ostvarili prvu pobjedu u kvalifikacijskoj skupini Lige prvaka

Piše Jakov Kovačević
4. listopada 2018. - 00:52
novovrijeme_kampuksendynamo19-031018

Aktualni hrvatski futsal prvak Novo vrijeme u svom premijernom nastupu u UEFA Champions ligi a čiji je ujedno i domaćin sa visokih 6:1 savladalo je prvaka Finske i nakon prve runde zauzima prvo mjesto na tablici svoje grupe.

Nakon početnog ispitivanja snaga u kojem su i domaći i gosti imali po jednu prigodu Kazazić je u 3. minuti doveo Novo vrijeme u početno vodstvo. Slobodni udarac sa desetak metara izveo je Bajrušović koji je dodao loptu Kazaziću koji ju preciznim udarcem posprema u mrežu gostiju. A već u idućoj minuti Eduardo je propustio podebljati vodstvo kada je njegov udarac sjajno obranio Savalainen. Intalo je u 9. minuti iskoristio nepažnju domaće obrane i poravnao na 1:1.

Bajrušović i vratar gostiju u borbi za loptu sudarili su se u 10. minuti, nakon ukazane liječn...

20. travanj 2024 00:55