OstaloOdličan nastup

Ana Đerek na korak do medalje, Tijana Tkalčec peta, a Tin Srbić šesti u finalu Svjetskog kupa u Parizu

30. rujna 2018. - 22:28
ana_djerek4-131017

U finalima Svjetskog gimnastičkog kupa u Parizu danas su nastupili Ana Đerek, Tijana Tkalčec i Tin Srbić, no nitko od njih nije uspio osvojiti odličja.

Najbolja hrvatska gimnastičarka Ana Đerek nakon polugodišnje pauze od natjecanja na drugom se Svjetskom kupu od povratka plasirala u dva finala. U današnjem je finalu partera ostala na korak do medalje osvojivši četvrto mjesto s ocjenom 12.800. U finalu grede bila je nešto „slabija“ te natjecanje završila kao peta (12.100).

- Prezadovoljna sam sama sobom. Odradila sam dvije stvarno jako dobre vježbe, ali eto, netko mora biti i četvrti, pa sam ovaj put to ja. I dva se dana zaredom bilo kako samo natjecati je velika stvar. Parter sam uspjela odraditi bolje nego jučer. Publika i dvorana također su bili odlični. Stvarno jako lijep...

23. travanj 2024 19:34