OstaloBosi po trnovači

Sporo krenuli, pa ubacili u petu: pobjeda Sinjana na otvaranju ragbijaškog prvenstva

Piše Mišo Gulić
17. rujna 2018. - 23:29
makarska_sinj6-240318

Sinjani je protekle sezone bili na pragu osvajanja jednog velikog trofeja, pokleknuli su u finalu Kupa protiv Mladosti i jasno su najavili da im je ove godine cilj konačno u vitrine pospremiti jedan veliki trofej. Sinj je stoga od prve minute svim silama krenuo po zgoditak, kao da nije računao na mogućnost vlastite pogreške, što se na kraju i dogodilo kada su Zagrebaši presjekli jednu loptu i preko Belobrajdića došli do prednosti 7:0.

Gosti su namirisali svoju šansu i pokušali su u narednim minutama iskoristiti zbunjenost domaćih, međutim, Sinj je obranio njihove nalete i potom nezadrživo krenuo prema preokretu i pobjedi. Prvo je Prološčić krasno uposlio Budimira koji silovito probija obranu Zagreba za prvi sinjski zgoditak, da bi do odlaska na odmor Pavlović i Tomić preokrenuli ...

18. travanj 2024 21:20