Hrvatska mora prihvatiti ulogu favorita, Mađari još ne znaju za bodove

Piše Darko Rapić
30. svibnja 2018. - 11:02

Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija suvereno korača prema završnici Srebrne lige. Iako stručni stožer zajedno s igračima stalno naglašava kako prostora za euforiju nema, teško se oteti dojmu da momci igraju jako dobro.

Nakon domaće pobjede protiv Albanije, koja je na Gripama pokazala zube, Hrvatska se okrenula gostujućem ogledu protiv Mađarske. Pomlađeni Mađari u dosadašnja tri kola osvojili su samo jedan set, „sretnik“ je bila reprezentacija Albanije koja je preokrenula zaostatak iz prvog seta.

Inače, Mađarska u tom susretu nije bila daleko od drugačijeg scenarija, Albanci su se dobro namučili da bi došli do pobjede – bilo je dva puta po 25:21 te 25:23 u posljednjem setu.

Zato je drugačije bilo protiv puno jače Bjelorusije koja im u drugom kolu nije dala puno pro...

19. travanj 2024 19:09