Makarani slavili u trileru svih trilera

Piše PSD
30. svibnja 2018. - 01:33
novo_vrijeme_apfel_futsal_dinamo_25052018_18.JPG

Makarsko Novo Vrijeme APFEL pridružit će se Split Tommyju u finalu 1. Hrvatske malonogometne lige. Pred oko 1 300 gledatelja u „Dvojci“ Doma sportova, slavili su protiv Futsal Dinama u trećoj polufinalnoj utakmici, nakon izvođenja šesteraca u jednoj od najluđih priča u povijesti našeg futsala.

Obje ekipe imale su svoje šanse pred naelektriziranom publikom, ali najbolji igrači prvog dijela bili su golmani, te se na odmor otišlo s 0:0. Gosti su poveli u 33. minuti preko Vedrana Kazazića, ali već u idućoj minuti gosti su uzvratili preko Matije Đulvata.

U 38. minuti lopta se odbila Novom Vremenu u kontru, Vedran Matošević je uklizavanjem spasio stvar za Plave, ali suci su ocijenili da je bila riječ o prekršaju zbog kojeg mu je dodijeljen izravni crveni karton. Nakon nepune minu...

20. travanj 2024 14:21