Ostalosrebrna liga

Hrvatska sigurno kroči prema završnici: nakon Mađarske i Bjelorusije pala je i Albanija

Piše Darko Rapić
27. svibnja 2018. - 00:49

Treća utakmica i treća pobjeda - Hrvatska odbojkaška reprezentacija polako i sigurno kroči prema završnici Srebrne lige.

Nakon Mađarske i Bjelorusije pala je i Albanija koja je s 3:0 ispraćena sa splitskih Gripa. Otvaranje utakmice nije išao na ruku domaćih, na zagrijavanju se ozlijedio Sedlaček, a nakon pet minuta igre Hrvati su se našli u zaostatku od četiri poena (2:6).

Izbornik Rančić potom je posegnuo za prvim time-outom u kojem je očito dobro sabrao svoju momčad jer se nakon toga rezultat preokrenuo na 11:7. Tad se moglo lakše disati, pa je i ostatak seta, predvođen prvotno Andrićevim servisom, lagano išao kraju.

Početak drugog seta bio je drugačiji, Hrvatska je nakon tijesnog početka pobjegla na tri poena razlike do prvog tehničkog time-outa, da bi prednost poras...

20. travanj 2024 02:49