Ostalozlatna liga

U izrazito teškoj i mukotrpnoj utakmici Hrvatice uspjele ugrabiti pobjedu protiv Francuske

Piše Darko Rapić
27. svibnja 2018. - 00:45

Premda su u Split došle s nula bodova i bez osvojenog seta, Francuskinje su pokazale pravi karakter i otkrile koliki se potencijal krije u njihovoj mladoj ekipi. S druge strane, Hrvatska je uspjela doći do sva tri boda, ali se to u ovoj utakmici nije činilo jednostavnim.

Njihovo početno vodstvo od 3:0 na trenutak se pretvorilo u izjednačen susret (6:5), no s nekoliko dobrih poena Hrvatska je držala sigurno vodstvo. Problem se pojavio kad su se gošće približile na 13:12 pa je izbornik Igor Lovrinov intervenirao s time-outom.

Lovrinov je očito pogodio s tim jer je nakon toga Hrvatska napravila seriju 8:3 i praktički riješila pitanje kome pripada prvi set na utakmici.

Dobar početak Hrvatske u drugom setu nije dugo trajao, počela je padati koncentracija pa su gošće sve lakše uspjev...

20. travanj 2024 04:29