Split Tommy prošao nakon drame, Makarani izborili majstoricu u Zagrebu

Piše Krešimir Gulin, Jakov Kovačević
26. svibnja 2018. - 01:41
dinamo_futsal15-190518

U najboljoj futsal utakmici odigranoj u gradu podno Biokova u zadnjih nekoliko godina Novo vrijeme je sa visokih 4:0 porazilo Futsal Dinamo i tako izborilo majstoricu koja će biti odigrana slijedećeg tijedna u Zagrebu.

Domaći su uraganskim napadima otvorili utakmicu, već u 1. minuti Bajrušovićev udarac sa 6-7 metara sjajno brani Škorić. A u 2. i 3. minuti Kazazić je bio u dobrim prigodama, ali je vratar gostiju bio nesavladiv.

Matošević je minutu iza toga pokušao iznenaditi Baškovića ali je on bio siguran. U 10. je minuti domaća momčad došla u vodstvo zaslugom brazilskog tandema, Lucas je bio asistent a Eduardo strijelac za 1:0 . Ne treba ni napominjati da su navijači domaćih bili oduševljeni. Kako se igralo agresivno i borbeno domaći su u 14. minuti bili na pet prekršaja a gosti...

19. travanj 2024 19:49