Ostaloodigrali šampionski

Split Tommy poveo u polufinalnoj seriji

19. svibnja 2018. - 00:08
split_crnica1-180518

Nikakvog iznenađenja nije bilo na Gripama. Split Tommy u autoritativnom je stilu poveo 1-0 u polufinalnoj seriji doigravanja protiv šibenske Crnice, zabivši joj šest komada.

Sve je bilo riješeno već poslije 12 minuta kada su Splićani vodili 3:0. Goste je načeo Novak nakon pogreške vratara Radaja, potom je zabio Fideršek nakon brze akcije Grcića i Novaka, a onda je opet sjajni Novak sve namjestio za gol Perića.

U nastavku je Split Tommy rutinirano odradio posao uz još tri pogotka (Fideršek, Suton, Perić), a uspjela je i Crnica postići zasluženi počasni gol preko Ivana Škugora.

S obzirom na viđeno, teško je očekivati da će Crnica uspjeti izboriti majstoricu sljedećeg tjedna. Razlika je u kvaliteti vidljiva, prevelika i puno je realnije da će Split Tommy dvokorakom do final...

19. travanj 2024 09:15