Šesterostruki prvak u nikad težoj situaciji

Piše Darko Rapić
5. travnja 2018. - 00:06
mladost_kastela3-040418

U gotovo ispunjenoj dvorani u Kaštel Starome oko osamsto gledatelja ostalo je razočarano predstavom domaće momčadi. Mladost Ribola Kaštela poražena je od zagrebačke Mladosti s 3:0, čime je svoju šansu za obranu naslova svela na sami minimum.

Gosti su pružili puno bolju partiju nego u Zagrebu prije par dana te su svojom agresivnošću već u prvom setu nagovijestili da se žele vratiti doma punih džepova. Početno vodstvo doveli su na 9:4 te su dalje u setu nastavljali probijati domaću obranu. S druge strane, napad Kaštelana ponovo nije funkcionirao, bilo je tu dosta grešaka koje su se pokazale presudnim, osobito je nedostajala mekoća dizača koja je trebala uposliti najjače pucače.

- Treba priznati da smo jednostavno bili loši u napadu. Oni su bili 40% učinkoviti u napadu...

20. travanj 2024 08:15