Ostalou obranu naslova

Deveti put u zadnjih pet godina:'marinke' u trileru petog seta osigurale finale državnog prvenstva

Piše Darko Rapić
29. ožujka 2018. - 01:20
odbojka_mladost9-200417.JPG

U dvosatnom trileru odbojkašice Marine Kaštela izborile su plasman u finalnu seriju svladavši Rijeku rezultatom 3:2. Bila je to treća utakmica polufinalne serije nakon što su Riječanke s 3:1 uzvratile na poraz u Kaštelima. Premda su 'Marinke' imale 2:0 u setovima, gošće su se s dva tijesna seta (28:30, 25:27) uspjele vratiti u igru. Ipak, u petom setu svježina i kvaliteta Marine došla je do izražaja pa su s 15:11 stigle do zaključnog trećeg seta. Za gošće se dvorana u Kaštel Starom još jednom pokazala kobnom, dok će Marina već ove subote nastupiti u svom impresivnom devetom finalu svih domaćih natjecanja u posljednjih pet godina!

19. travanj 2024 22:55