Ostalofutsal

Našice su na kraju dobro i prošle: Split Tommy prvi je finalist hrvatskog kupa

24. ožujka 2018. - 22:20

Momčad Victora Garcie Acoste svladala je domaćina, Našice potpuno očekivano s visokih 5:0. No, kad se usporede ostali susreti Splićana u Kupu, Našičani su na kraju dobro prošli jer su Suton i ekipa s čak deset komada ispratili Rab i Aureliu.

Opsada domaćeg gola počela je od prve minute, a nakon jedne uigrane akcije i nesmotrenosti u obrani Našičana, Luka Perić pogađa za 0:1. Sijevali su napadi „trgovaca“ sa svih strana, no udarce Fideršaka i Sutona branio je odlični domaći vratar Banović.

Španjolski stručnjak na klupi, Split Tommya umarao je domaću ekipu s brzim rotacijama, a onda je lider prvenstva u tri minute preko Ćorluke, Sutona i Perića otišao na nedostižnih 0:4. Tek u 14. minuti domaći sastav je uputio prvi udarac u okvir gola, Kubaša se prvi put malo spetljao, a...

23. travanj 2024 16:56