Ostalohrvatski kup

Ragbijaši Sinja visokim rezultatom slavili na gostovanju u Makarskoj i izborili plasman u finale

Piše Jakov Kovačević
24. ožujka 2018. - 19:30

Gosti su bolje otvorili utakmicu, zgodicima Vučkovića iz polaganja i Klarića iz pretvaranja već u 4. minuti poveli su sa 7:0. Malu nadu domaćima donio je Đokić kada je smanjio na 5:12, no na odmor Sinj je otišao sa vodstvom od 10:24.

U nastavku su bolje fizički pripremljeni gosti preko bokova probijali obranu domaćih i stalno povećavali prednost. Raziogranom Pavloviću pridružili su se Vučković, Brčić, J. Jukić, Klarić pa je Sinj su na kraju upisao najveću pobjedu nad Makarskom Rivijerom u njihovim dosadašnjim susretima.

Zagreb će biti domaćin finalne utakmice kupa koja će se odigrati 31. ožujka, a kome će pripasti pehar odlučit će dvoboj između domaće Mladosti i Sinja.

24. travanj 2024 04:04