Ostaloodbojka

Veliki korak prema finalu: Kaštelani očitali lekciju Osječanima

Piše Darko Rapić
23. ožujka 2018. - 08:44

U prvoj polufinalnoj utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela očitali su lekciju Mursi Osijek pobijedivši 3:0 (25:14, 25:22, 25:13). Bila je to prava večer Kaštelana koji su u gotovo svim segmentima igre pročitali goste te uspjeli nametnuti svoju igru koja je donijela ploda nakon nešto više od sat vremena igre.

Agresivan pristup već na samom početku utakmice donio je Mladosti prednost 11:5. U drugom setu nešto ozbiljniji pristup gostiju držao ih je cijelo vrijeme u utakmici, čak su dobar dio seta imali vodstvo. Ono je ipak bilo kratkoga vijeka pa Mladost upisuje na semafor i drugi set.

Dostići dva seta zaostatka u Kaštelima gotovo je nemoguća misija za sve, pa tako ni Mursi to nije pošlo za rukom. Premda su u trećem setu ponovo izgledali do...

19. travanj 2024 14:00