OstaloHirscher slavio u adelbodenu

Prvi bodovi ove sezone za Vidovića: Skijao sam dobro, ali ja želim bolje

7. siječnja 2018. - 17:09

Zadovoljan sam jer sam osvojio prve bodove ove sezone, kazao je hrvatski skijaš Matej Vidović koji je osvojio 23. mjesto na slalomu u švicarskom Adelbodenu, gdje je do četvrte uzastopne slalomske pobjede u ovoj sezoni, a ukupno 52. trijumfa na utrkama Svjetskog kupa stigao Austrijanac Marcel Hirscher.

Vidović je po drugi put u karijeri osvojio bodove u Svjetskom kupu, nakon što je prije deset mjeseci bio 21. na slalomu u Kranjskoj Gori.

U svom debiju na vrlo zahtjevnoj stazi Chuenisbaergli 24-godišnji Zagrepčanin je u prvoj vožnji osvojio 27. mjesto, a u drugom nastupu je bio još bolji i na kraju osvojio 23. mjesto i prvih osam bodova u ovoj sezoni.

"Konačno se dogodilo da sam u prvoj vožnji bio solidan i da sam ušao među 30 najboljih. Međutim, nije to bila neka posebna vožnja, a...

18. travanj 2024 22:46