Ostaloborba za polufinale

Hrvatski prvak startao pobjedom u elitnoj rundi Lige prvaka

22. studenog 2017. - 18:47

Hrvatski prvak Nacional otvorio je nastup u B skupini Elitne runde Uefa Futsal Cupa u Lisabonu pobjedom protiv ruske ekipe Dina Moskva 3-2.

Već je ulazak među 16 najboljih futsal ekipa 'Starog kontinenta' velika stvar i Nacional je u Lisabon doputovao bez pritiska.
Međutim, već u 1. kolu momčad Roberta Grdovića je priredila iznenađenje pobijedivši bivšeg trostrukog europskog prvaka, te lanjskog finalistu ruskog prvenstva i pobjednika ruskog Kupa.

Bila je to odlična utakmica u kojoj su Rusi poveli, Nacional je potom okrenuo rezultat i poveo 2-1, Dinamo je izjednačio na 2-2 da bi Nacional dvije minute prije kraja zabio za pobjedu.

Dinamo je poveo golom Volodimira Razuvanova (13:27), izjednačio je Matheus (16:04), a Andre Gomes je doveo Nacional u vodstvo u 32. minuti. Samo 82 seku...

16. travanj 2024 14:04