Ostaloderbi malog baluna

Veliki preokret Dinama: Vrgorčani pali u nastavku, nedostajalo je malo sreće za remi

9. studenog 2017. - 09:22

Vrgorac će još jedno vrijeme pričekati na prvu pobjedu na domaćem parketu u novoj sezoni.

U sjajnoj atmosferi pred oko 750 gledatelja, igrači Futsal Dinama napravili su veliki preokret u drugom poluvremenu i zasluženo odnijeli sva tri boda u Zagreb.

“Nebesko-plavi“ su odlično ušli u susret, ohrabreni punim tribinama, stisnuli su “modre“ na početku. Prvo Subotić u 2. minuti izlazi sam na Škorića, a zatim Martinac, no zagrebački vratar brani nemoguće. Međutim, na pogodak se nije trebalo dugo čekati, Martinac i Pervan izigrali su obranu Dinama u 8. minuti, a kapetan Vrgorca pogađa rašlje za 1:0 i diže dvoranu na noge.