Ostalojudo

Pala je i svjetska prvakinja: Solinjanka osvojila turnir u Rusiji

Piše (SD)
9. listopada 2017. - 10:48

Solinska judašica Ana Viktorija Puljiz pobijedila je svjetsku prvakinju i osvojila kadetski turnir u Rusiji!

U Sibirskom Tjumenju se održao jedan od najjačih kadetskih turnira gdje je nastupilo čak 750 natjecatelja iz cijelog svijeta. JK Solin nastupio je s tri judašice Anom Viktorijom Puljiz, Anicom Bubić i Lanom Drobac predvođene trenerom Draganom Crnovom.

Veliki uspjeh ostvarila je Ana Viktorija koja je u kategoriji do 44 kg nanizala četiri pobjede, a u finalu je bila bolja i od svjetske prvakinje te je osvojila turnir.

Anica Bubić je u istoj kategoriji osvojila 5. mjesto uz tri pobjede i dva poraza, dok je a Lana Drobac bila deveta s dvije pobjede i dva poraza.

Trener Crnov bio je itekako zadovoljan nakon turnira i nije krio oduševljenje s prikazanom formom judašica pred Svje...

19. travanj 2024 18:18