OstaloNA TATAMIJU

Maranić i Blagojević zlatne, Babić srebrna, Topolovec brončana u Sarajevu na europskim kupovima

Piše R.R.
4. svibnja 2017. - 16:33

Nakon uspješnog Europskog prvenstva u Poljskoj, hrvatske judoke su nastavile s nastupima na europskim kupovima. Najuspješnije su bile Ivana Maranić (preko 78 kg) i Maja Blagojević (do 63 kg), koje su osvojile zlatne medalje na Europskom kupu u Sarajevu! Lucija Babić (do 63 kg) je bila srebrna, a Tihea Topolovec (do 57 kg) brončana.

Ivana Maranić nastavila je upisivati vrijedne rezultate i bodove na europskim kupovima. Kvalitetu je pokazala i na Europskom kupu u Sarajevu, gdje je preko mađarskog dueta Karpati (ippon) - Szigetvari (ippon u "zlatnom bodu"), došla do prvog mjesta u kategoriji preko 78 kg.

U istoj kategoriji Tina Radić je završila peta, nakon što je ipponom pobijedila Nikić (SRB) u četvrtfinalu, a zatim na isti način izgubila od Szigetvari. U repasažu je išla na Del P...

25. travanj 2024 22:20