EP rukometašice: Hrvatska - Njemačka 27-32

6. prosinca 2008. - 20:49

Hrvatske rukometašice su u susretu zadnjeg kola skupine D izgubile od Njemačke u zanimljivoj utakmici punoj preokreta. Njemice su bolje otvorile susret, povele 7:0 već nakon 6 minuta igre.

Prvi gol naše rukometašice postižu u 7. minuti iz sedmerca kojeg je uspješno realizirala Penezić. Predvođene odličnom Jelenom Grubišić na vratima, naše djevojke iz minute u minutu smanjuju njemačku prednost, te u 19. minuti golom Maide Arslanagić izjednačavamo na 10:10.

Ipak do poluvremena Njemice se odvajaju, u prvom redu zbog tehničkih pogrešaka naših.

Nastavak je ponudio reprizu s početka utakmice, opet su naše djevojke dopustile Njemicama da se odvoje, pa bilježimo najvećih 23:14 u 37. minuti.

Prvi gol iz igre u nastavku Hrvatice postižu tek u 40.minuti. Tada slijedi buđenje naš...

25. travanj 2024 07:32