Hrvatska pobijedila Srbiju u Makedoniji

2. prosinca 2008. - 20:16

Na otvaranju Europskog rukometnog prvenstva u Makedoniji Hrvatska je teškom mukom osvojila važne bodove protiv mlade i poletne ekipe Srbije.

Nakon prvih 30 minuta igre činilo se kako će izabranice Zdravka Zovka lako do pobjede jer su na pauzu otišle s velikih devet pogodaka prednosti.

Klimavi start s puno izgubljenih lopti u prvih desetak minute Hrvatice su brzo prebrodile. Konsolidirala se i očvrnula obrana, razbranila se Knezović, raspucale Golubić i Horvat, te su naše reprezentivke serijom 14:3 na poluvremenu stekle naizgled teško dostižnu prednost 17:8.

Međutim u drugih pola sata igre kao da je na parket izašla druga ekipa. Već u prvih sedam minuta nastavka preporođene i znatno agresivnije i samouvjerenije Srpkinje su se primakle na 18:15, da bi neprepoznatljive Hrvatice sed...

20. travanj 2024 15:37