Brodosplit Inženjering obranio naslov prvaka Hrvatske

16. lipnja 2012. - 01:33
Igrači Brodosplit Inženjeringa obranili su naslov prvaka Hrvatske u futsalu, u petoj odlućujućoj utakmici Splićani su svladali na Gripama goste iz Vrgorca te s ukupnih 3:2 došli do svoje ukupno osme titule prvaka. Bio je to završni čin velikog povratka Brodosplita nakon što je Vrgorac GTP u finalnu seriju startao s vodstvom 2:0.

Iako su petu utakmicu finala bolje otvorili Splićani šansama Marinovića i Laure uslijedila je nesigurnost i nervoza u redovima domaćina koja je kažnjena u 12. minuti kada je Vrgorac zasluženo poveo. Nakon što je veliku priliku u sedmoj minuti propustio Roskam, pet minuta kasnije nakon dodavanja Mijatovića Ramić je efektno loptu petom skrenuo u mrežu. Međutim uslijedio je munjeviti preokret domaćina. Samo minutu kasnije izjednačio je iz slobodnog udarca J...
25. travanj 2024 17:27