Košarkauvjerljiva predstava

Split po prvi put u sezoni nanizao tri pobjede, na Gripama je pala Hermes Analitica

30. studenog 2019. - 22:04

Split je na Gripama lako riješio Hermes i prvi put ove sezone spojio tri pobjede. Gosti su se držali prvih šest minuta, a onda se Split na krilima raspucanog Morrisa počeo odvajati. Amerikančevih 18 poena (četiri trice) odvelo je „žute“ na 43:17 već u 16. minuti. „Mirisalo“ je na rekordnu pobjedu, no najveća prednost ostala je „samo“ 28 poena.

Trener domaćih Ante Grgurević u nastavku je odmarao dobar dio glavnih igrača pa je posljednjeplasirana momčad HT Premijer lige uspjela svesti poraz u respektabilne okvire. Najveću je minutažu među Splićanima imao Bruno Rebić koji je za 31 minutu na parketu postigao 7 koševa te isto toliko asistencija i ukradenih lopti.

- Momci su ispoštovali dogovor, krenuli su ozbiljno od prve minute i kasnije nam je bilo lakše. Međut...

24. travanj 2024 08:11