Košarkateška vremena

Šarić slab u porazu Phoenixa, Hezonja u devet minuta upisao jedan skok i četiri prekršaja

22. studenog 2019. - 11:00

Sinoć su u NBA odigrane dvije utakmice, a od hrvatskih košarkaša su na teren istrčali Dario Šarić čiji su Phoenix Suns upisali treći poraz zaredom i Mario Hezonja od čijih su Portland Trail Blazersa bolji bili Milwaukee Bucks.

New Orleans Pelicans su u gostima nadigrali Phoenix Sunse sa 124-121, a Dario Šarić je opet imao slabu večer. U 16 minuta na terenu zabio je pet koševa, samo jedan pogodak iz igre iz pet pokušaja, te upisao pet skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Brandon Ingram je predvodio pobjedničku momčad sa 28 koševa, JJ Redick je dodao 26, a Jrue Holiday 23 uz devet asistencija.

Kod Phoenixa najbolji je bio Kelly Oubre Jr. sa 25 ubačaja i šest skokova, a Devin Booker je utakmicu završio sa 19 koševa i sedam asistencija.