Košarkavisoki poraz

Još jedna loša predstava: Split krenuo obećavajuće pa uvjerljivo izgubio u Nikšiću

19. studenog 2019. - 23:07

Suženoga kadra, odnosno bez ozlijeđenog Mate Kalajžića i Tomislava Gabrića koji je izostao zbog smrtnog slučaja u obitelji, košarkaši Splita u Nikšiću su bili ravnopravni samo u prvom poluvremenu.

Krenuli su obećavajuće, tricom Morrisa poveli su 17:9, no već do kraja prve četvrtine Sutjeska je okrenula na 26:19. Do poluvremena „žuti“ se nisu približili na manje od četiri poena.

U nastavku susreta Split je počeo tonuti. Sutjeska se odlijepila na 50:36, a pobjedu je potvrdila trima vezanim tricama (Knežević dvije, Lalović jedna) kojima je sedam minuta prije kraja povela 70:48.

Spomenimo samo neke brojke „žutih“ koje su dovele do ovog rezultata: trica 4/21 (Marčinković 1/7, Morris 1/7), slobodna bacanja 17/27 i 19 izgubljenih lopti (Marčinković čak 8). Ovim je porazom...

19. travanj 2024 14:58