Košarkaugodna večer za navijače

Rutinska pobjeda 'narančastih': dobar poticaj prije teških okršaja s Cibonom i Zadrom

25. listopada 2019. - 22:59

Košarkaši Šibenke vratili su se na pobjedničku stazu na Baldekinu, nakon što su prije dva tjedna protiv Gorice svojim simpatizerima servirali čašu gorkog pelina, budući da su izgubili 24 razlike. Protiv Škrljeva je to uglavnom bila ugodna večer za navijače 'narančastih'.

Šibenka je koncentrirano ušla u utakmicu i odlično izgledala u većem dijelu prvog poluvremena. Točnije 16 i po minuta nakon kojih je na semaforu stajalo (46:26) za domaće. Imala je momčad trenera Mira Jurića nekolicinu napadački raspoloženih igrača. Dobre role imali su Nakić, Vuko, Dašić i Mileković.

Jedini koji je 'narančastima' zadavao ozbiljnije muke bio je njihov nekadašnji igrač Zadranin Vrkić, koji je u prvih 20 minuta ubacio 15 koševa. Zanimljivo, prvih 11 ubačaja gostiju na utakmicu bili...

23. travanj 2024 09:35