Prvaci pred svojim navijačima pobjedom u produžetku otvorili novu sezonu

23. listopada 2019. - 09:10

Aktualni NBA prvaci Toronto Raptorsi na otvaranju nove sezone su pred svojim navijačima trebali dodatnih pet minuta kako bi svladali New Orleans Pelicanse sa 130-122 i pobjednički započeli svoj put u prvoj sezoni nakon što su osvojili premijerni naslov.

Pelicansi su u Toronto stigli oslabljeni bez prvog izbora drafta Ziona Williamsona, koji će izbivati šest do osam tjedana zbog ozljede, ali to ih nije spriječilo da u nekoliko navrata tijekom dvoboja stvore 11 koševa prednosti. Toronto je većim dijelom dvoboja hvatao zaostatak, da bi pobjedu osigurali u dodatnih pet minuta, nakon što je Norman Powell na isteku osnovnog dijela utakmice promašio tricu za pobjedu Raptorsa pri neodlučenom ishodu.

U produžetku je domaća momčad potpuno nadigrala goste (13-5) i na kraju slavila uvjer...

19. travanj 2024 12:57