Košarkanba finale

Curry nakon poraza: Nije kraj svijeta, ali je neka vrsta alarma. Naučit ćemo nešto iz ove večeri

31. svibnja 2019. - 12:13

Toronto Raptors su sinoć u svom prvom nastupu u velikom finalu NBA u prvoj utakmici svladali kod kuće branitelje naslova Golden State Warriorse sa 118-109, a do pobjede ih je predvodio Pascal Siakam.

Kamerunski košarkaš je imao gotovo savršenu večer, gađao je 14/17 iz igre i utakmicu je završio s učinkom od 32 koša uz osam skokova i pet asistencija za vodstvo Toronta od 1-0 u seriji. Kawhi Leonard je dodao 23 koša i također osma skokova i pet asistencija.

Toronto je vodio gotovo cijelu utakmicu, na poluvremenu je imao prednost od deset koševa, a u trećoj četvrtini i 12.

Warriorsi, koji pokušavaju postati prva momčad koja je tri puta zaredom obranila naslov od 2002. kada je to uspjelo Los Angeles Lakersima, približili su se na osam razlike u zadnjim minutama utakmice, ali Rap...

25. travanj 2024 06:05