Bucksi u drugom krugu nakon 18 godina, Antetokounmpo postavio novi rekord karijere

23. travnja 2019. - 11:35

Momčad s najboljim omjerom pobjeda i poraza u ligaškom dijelu sezone NBA lige, košarkaši Milwaukee Bucksa plasirali su se u drugi krug doigravanja u Istočnoj konferenciji izbacivši Detroit Pistonse sa 4-0 u pobjedama, u četvrtoj utakmici igranoj u Detroitu Bucksi su slavili sa 127-104.

Domaći Pistonsi dobro su se držali tijekom prvih 30-ak minuta utakmice, sredinom treće četvrtine vodili su sa 83-75, ali do kraja dvoboja su Bucksi postigli 52, a primili samo 21 poen za na kraju uvjerljiv trijumf.

Giannis Antetokounmpo je sa 41 košem postavio novi rekord karijere po broju poena u doigravanju, a tomu je dodao i devet skokova, dok je Khris Middleston ubacio 18 za pobjednike. Dok su imali snage, Pistonse su u igri držali Reggie Jackson sa 26 i Blake Griffin sa 22 pogotka.