Na šokantni poraz u prvoj, odgovorili su uvjerljivom pobjedom u drugoj utakmici doigravanja

17. travnja 2019. - 11:43

Košarkaši Portland Trail Blazersa obranili su prednost domaćeg terena i u drugoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige protiv Oklahoma City Thundera te 114-94 pobjedom stigli do vodstva od 2-0 u seriji koja se igra na četiri pobjede.

Gosti iz Oklahome su tijekom prvog poluvremena vodili i sa 10 razlike, no na odmor se otišlo s rezultatom 54-54, da bi u trećoj četvrtini CJ McCollum i Damian Lillard poveli Blazerse do dvoznamenkaste prednosti, uoči posljednjih 12 minuta bilo je 91-75 za domaće, koju su do kraja susreta lakoo zadržali.

McCollum je ubacio 33 koša za Blazerse, Lillard je dodao 29, dok je kod Thundera najefikasniji bio Paul George sa 27 ubačaja. Russell Westbrook je sa 14 poena, 11 asistencija i 9 skokova bio nadomak novom "triple-double" učinku, no imao je i vrl...

19. travanj 2024 08:40