Bogdanović porazom krenuo u doigravanje, kobna je bila treća četvrtina

15. travnja 2019. - 11:15

Boston Celticsi su u prvoj utakmici doigravanja Istočne konferencije sinoć kod kuće sa 84-74 nadigrali Indiana Pacerse Bojana Bogdanovića i poveli sa 1-0 u seriji, a hrvatski košarkaš je u porazu svoje momčadi sudjelovao sa 12 koševa (šut iz igre 4/11, trice 0/3), dva skoka, jednom asistencijom i dvije ukradene lopte postignutima u 35 minuta na terenu.

Indiana u prvih osam i pol minuta drugog poluvremena nije zabila koš iz igre, a u trećoj četvrtini Boston ju je nadigrao sa 26-8. Četvrtoplasirane Celticse predvodili su Kyrie Irving i Marcus Morris sa po 20 koševa svaki, dok je najbolji strijelac Indiane bio Cory Joseph sa 14 ubačaja.

Prva momčad Istoka Milwaukee Bucks su lako sa 121-86 pobijedili Detroit Pistonse, a do pobjede ih je predvodio Giannis Antetokounmpo sa 24 p...

19. travanj 2024 20:51