Odlazak Buzov drastično srezao ambicije, ali Žute se ne daju, slavile su protiv Šibenika

Piše V. B.
10. ožujka 2019. - 14:26

Najnoviji odlazak, onaj Tee Buzov, drastično je srezao ambicije Splita u završnici sezone, no unatoč tome ekipa Borana Grgina pobijedila je Šibenik i barem još malo ostala na vodećoj poziciji ljestvice.

Split je ispustio plus 10 (48:38) iz treće četvrtine, Šibenik se približio na 62:64 dvije i pol minute do kraja, no onda su Puljić i Brnas udružile snage za pet poena. Silov je ukrala loptu, gošće dva napada nisu realizirale i pobjeda je ostala na Gripama.

Ana Miše sa 17 poena bila je najefikasnija u redovima Splita, a pritom je odigrala i odličnu obranu na Tayli Melendez koja je ostala na sedam poena (šut iz igre 3/11).

Silov je uz 14 koševa imala i po šest asistencija i skokova, Puljić je „ukrala“ šest lopti... Na drugoj je strani Antonija Chiabov, bivša igračica Splita, ...

18. travanj 2024 07:58