Košarkapali u završnici

Žuti ponovo poraženi na Gripama

6. ožujka 2019. - 22:20
split_gorica5-130219

Prvu utakmicu na klupi Splita Ante Grgurević neće pamtiti po dobru. „Žuti“ su koncem prvog poluvremena vodili 43:23, potom i 60:44, a šest minuta prije isteka vremena i 71:61, da bi u završnici sve prosuli i doživjeli novi razočaravajuć poraz. Stoput viđena priča ove sezone.

Nedostajali su u ovom susretu Marčinković te Kalajžić i Gizdavčić koji su bili na klupi samo da popune zapisnik, no unatoč tome Split je više od tri četvrtine bio odličan. Veljačić je razigravao, Kedžo i Cobbins bili raspoloženi u reketu, solidan je bio i Rebić, no kad je trebalo dotući suparnika Split je ponovno zakazao.

Na suprotnoj strani razmahao se Ramljak koji je u zadnjoj četvrtini postigao 12 poena. Upravo je on stavio tricu za prvo vodstvo Zrinjskog 78:77 pola minute do kraja. I