Harden zabio 58 koševa Miamiju, Warriorsi doživjeli drugi poraz zaredom

1. ožujka 2019. - 11:06

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je sa 37 koševa predvodio Indiana Pacerse do pobjede od  122-115 protiv Minnesota Timberwolvesa, a Cleveland Cavaliers Ante Žižića su sa 125-118 nadigrali New York Knickse.

Bogdanović je do učinka od 37 koševa (šut iz igre 13/22, trice 4/7), sedam skokova i četiri asistencije došao u 30 minuta na terenu. Osim toga, zabio je koš za vodstvo nešto manje od četiri minute prije kraja .

Najbolji strijelac utakmice i poražene momčadi bio je sa 42 ubačaja Karl-Anthony Towns, dok je Dario Šarić u 21 minutu zabio sedma koševa (šut iz igre 3/5, trice 1/3).

Cleveland Cavaliers su u gostima sa 125-118 bili bolji od domaćih New York Knicksa. Najbolji kod Clevelanda bio je sa 26 koševa Kevin Love koji je u zadnjih 25 sekundi pogodio šest slobodnih...

24. travanj 2024 05:20